EST |   RU

Uudiste arhiiv Печать

7.06.18 - 20. juunil 2018 toimub Karjamaa Põhikoolis  9. klasside õpilaste lõpuaktus. Kutsume kõiki lapsevanemaid ja õpetajaid, et osa saada sellest pidulikust sündmusest. Algus kell 13.00 kooli aulas.

18.05.18 - 8. juunil toimub 3-ndate klasside õpilastele algkooli lõpetamise puhul lõpupidu. Sellel aastal toimub üritus lastetoas, kus õpilased saavad uuesti nautida lapseks olemise mõnu. Kõik õpilased saavad kingitused,aga parimaid õpilasi ja nende emasid tunnustatakse tänukirjadega. Ilusat pidu!

16.05.18 - 2. juunil toimuvad meie koolis Karjamaa päevad, kuhu me kutsume nii uusi kui ka vanu sõpru. Kooli territooriumil toimuvad erinevad lõbusad tegevused, saab nii sportida kui mängida. Meie üritus algab kell 10.00. Tulge koos peredega ja võtke kaasa hea tuju. Loodame, et ilm tuleb soe ja suvine.

16.05.18 - 1. juunil toimub traditsiooniline Eduball, kuhu kutsutakse kõige paremad meie kooli õpilased: õpilased, kes õpivad ainult viitele, õpilased kes kaitsesid kooli spordis, muudel üritustel ja on aidanud koolielu teha sisukamaks ja huvitavamaks. Kõiki ootavad magusad üllatused ja siis suundutakse peole Suvisesse sadamasse.

15.05.18 - 14. mail. külastasid 6a ja 6b klassi õpilased Lahemaa Rahvusparki ja läbisid Virumaa soode loodusraja.
15.05.18 - Meie kooli õpilased Maksimilian Kolomainenen (6b klass) ja Danila Ignatjev (5a klass) osalesid 6-9 maini X Venemaa karikavõistlustel õhuakrobaatikas!!! Tulemus: 2 kudmedalit ja ühe pronksi võitis Maksimilian ja 2 pronksmedalit Daniil. Samuti autasustati poisse duettide sooritamise eest! Õnnitleme tublisid poisse ja täname nende treenerit ja Daniili ema Anna Rubinsteini ettevalmistuse eest!

11.05.18 - Mustjõe Gümbaasiumis toimus etlejate konkurss inglise keeles. Meie koolist osalesid 7a klassi õpilased Katrin Butsinskaja ja Nikita Plotnikov. 1.koha saavutas Nikita Plotnikov, kes esitas Shaekspeari soneti 121. Õnnitleme Nikitat ja täname inglise keele õpetajat Natalia Tõslenkot.

27.03.18 - 26.märtsil olid meie koolis külalised Valgevenest - õpetajad ja õpilased Minski koolist nr.218. Nad tutvusid meie kooliga, külastasid tunde ja mängisid meie kooli õpilastega mängu "Mere lahing". Täname õpetajaid, kes andsid lahtisi tunde: Olga Severina, Natalia Tkatsenko, Svetlana Zelentsova, Olga Ivanova, samuti 8a ja 8b klassi õpilasi Polina Beregovat, Zanna Stsennikovat, Darja Dorosenkot, Sofia Krasnovat, kes aitasid korraldada külaliste vastuvõttu.

23.03.18 - 22.märtsil toimusid traditsioonilised üritused, kus me tänasime õpilasi väga heade õpitulemuste eest 2.trimestril, samuti olümpiaadidest, konkurssidest ja spordivõistlustest  ning ühiskondlikust tööst aktiivse osavõtu eest.

19.03.18 - 16. märtsil meie koolis toimus ülelinnaline emakeelepäevale ja Kristjan Jaak Petersoni sünniaastapäevale pühendatud luulekonkurss, kus osalesid 72 õpilast 14-st Tallinna koolist. Külalisi tervitasid Põhja-Tallinna vanem hr. Raimond Kaljulaid ning Karjamaa Põhikooli direktor pr. Anna Krõlova. 
Konkursi laureaatideks said:
1-3.klasside rühmas
Anastassia Kosolapova (Tallinna Tõnismäe Reaalkool)
Pippa Veeremets (Kalamaja Põhikool)
Kristelle Krooni (Mustamäe Gümnaasium)
4-6.klasside rühmas
Raimond Iliste (Kalamaja Põhikool)
Oliver Pärna (Mustamäe Gümnaasium)
Karina Ivanova ja Sofia Andrejeva (Lasnamäe Vene Gümnaasium)
7-9.klasside rühmas
Darja Malinina (Karjamaa Põhikool)
Alina Lebedik (Tallinna Mustjõe Gümnaasium)
Aleksandra Bažeža ja Kristina Ivchenko (Tallinna Läänemere Gümnaasium)
Jelizaveta Grintšuk (Tallinna Läänemere Gümnaasium)
Suur tänu kõikidele korraldajatele ja osalejatele sellise toreda ürituse eest! Foto ürituselt

23.02.18 - Kogu nädala jooksul, enne koolivaheaega, toimusid koolis üritused, mis olid pühendatud Eesti  riigi 100-ndale  juubelile.
8-9 klasside õpilased vaatasid Elmo Nüganeni filmi "Nimed marmortahvlil". 
Toimus direktori vastuvõtt eeskujulikult edasijõudvatale õpilastele, kus tänavu osales 25 meie kooli õpilast, keda tänati tänukirjadega ja rinnamärgiga "Edukas õpilane". Õpilased võtsid osa viktoriinist ja näitasid oma teadmisi Eestimaast. Samuti korraldati ühine teelaud (fotosid vaadake siin)
22.veebruaril toimusid pidulikud aktused Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamiseks, millest sai osa terve koolipere. Esines kooli lastekoor, 1-7 õpilased esitasid  luuletusi eesti keeles, 8-9 klasside õpilased näitasid esitlusi eesti ajaloost, tuntumatest riigi- ja ühiskonnategelastest läbi saja aasta. Õpilastele esines päevakohase sõnavõtuga kooli direktor Anna Krõlova (fotosid vaadake siin)
Palju õnne, Eesti!

15.03.18 - 8. märtsil tähistas meie kool Rahvusvahelist naistepäeva, kui kevadpüha. Koolis toimusid erinevad konkursid, näiteks "kõige ilusam soeng", mille võitis 4a klassi õpilane Vlada Vozova. Samuti toimus konkurss "Kes on pildil", mille võitis 6b klassi õpilane Nastja Jefimova, kes tundis õpetajate lapsepõlve fotodelt ära kõige rohkem õpetajaid. Päev lõppes kontserdiga õpetajatele, kus esinesid õnnitlustega meie kooli õpilased. Kõigile ilusat kevadet!

15.03.18 - Veebruari ja märtsi kuu jooksul toimusid meie koolis karjääri nõustamisloengud ja konsultatsioonid. Rajaleidja keskuse nõustajad viisid läbi loengud 9-nda klasside õpilastele tulevase elukutse valikust ja planeerimisest. Kõik soovi avaldanud õpilased läbisid sobivustesti ja said individuaalset konsutatsiooni tulevase soovitava elukutse kohta.

16.02.18 - 16.veebruaril lõbutsesid 1-3 klassi õpilased vastlapäeval. Toimusid konkursid, lauldi ja tantsiti, ning muidugi  süüdati vastlapäeva "hernehirmutis", mis sümboliseerib juba ära tüüdanud talve lahkumist ja kevade ootamist. Foto ürituselt

14.02.18 - Koolis tähistati Sõbrapäeva. Õnnitleme kõiki! 6-9 klasside õpilastele toimus mäng "Leia sõber" ja nagu alati töötas ka Valentini postkast. Aga kõige populaarsem üritus oli joonistamine - näomaalingud. 8-9 klasside õpilased võtsid osa viktoriinist "Valentin ja Valentina". Suur tänu õpilastele kooli õpilasomavalitsusest abi eest ürituste läbiviimisel. Fotosid vaadake siin

13.02.18 - 13.veebruaril võtsid meie kooli õpilased osa traditsioonilisest vastlapäeva tähistamisest Põhja-Tallinna Noortekeskuses. Lapsed osalesid erinevatel lõbusatel konkurssidel. Aega veedeti mõnusalt! Aitäh meie sõpradele Põhja-Tallinna Noortekeskusest. Fotot vaata siit

9.02.18 - 9.veebruaril oli meie kooli talvine spordipäev. 1-3 klassi õpilased kelgutasid ja suusatasid. 4-9 klasside õpilased uisutasid Tondiraba jäähallis. Aega veedeti sportlikult ja lõbusalt. Fotot vaata siit

2.02.18 - Meie koolis alustab tööd tasuta robootika ring 1-4. Klassi õpilastele. Kutsume kõiki soovijaid. Lugege kuulutust

25.01.18 - 19.jaanuaril toimus koolis intellektuaalne maraton "Rostock-2018" linnaosa voor vene keeles. Meiega koos osalesid õpilased Ehte humanitaargümnaasiuimist, Maardu Põhikoolist ja Maardu  Gümnaasiumist. Karjamaa Põhikooli 3A klassi õpilane Misell Russakova saavutas vene keeles 4.koha ja sai edasi linnavooru. 26. jaanuaril toimus järjekordne linnaosa võistlus "Rostock-2018" matemaatikas. Daniil Romanov 4A klassist saavutas 1.koha ja 3A klassi õpilane Alana Vinogradova 3.koha, ning jõudsid finaali.

25.01.18 - Lugupeetud tulevaste 1.klasside õpilaste vanemad! 17.veebruaril toimub lastevanemate koosolek teemal "Õppima asumine 1.klassi 2018 a.". Antakse teavet,kuidas täita ja esitada avaldust 1.klassi astumiseks, missugused dokumendid peab esitama, tutvustatakse ka tulevasi õpetajaid. Ootame kõiki soovijaid!!
25.01.18 - 19.jaanuaril. toimus Vene Kultuurikeskuses  XI laste- ja noorsoo loomingu festival "Severnoje sijanie 2018". Laulu parima esituse eest pälvis esikoha meie kooli 5B klassi õpilane Kirill Ponomarjov.  Õnnitleme! Samuti täname muusika õpetajat Larissa Tokarevi õpilase hea ettevalmistuse eest konkursiks. Pildid on siin

27.12.17 - Jõulude ja aastavahetuse ootel!
11.detsembril toimus heategevuslik jõululaat. Kogu kogutud raha läheb Tallinna loomaaeda, valgele lumekakule, keda hooldab meie kool.
19.detsembril vaatasid 1-4 klasside õpilased näärimuinasjuttu "Morozko"(Külmataat), mille esitas teatritrupp "Melnitsa" (Veski). Külla tuli ka näärivana koos munasjutuliste abilistega, koos mängiti ja muidugi said kõik lapsed magusad kingipakid.
20.detsembril oli 5-7 klasside õpilastele näärimäng,  lapsed läbisid 6 ürituse temaatikaga seotud "jaama", kus igaüks sai teada midagi uut ja näidata ka oma oskusi. Pidu lõppes kooli aulas "Tantsutralliga", mille raames toimusid ka lõbusad võistlused. Kõikidele õpilastele anti  kingipakid.
21.detsembril  toimus 8-9 klassidele konkurss "Uus Aasta on saabumas". Osales 2 võistkonda, samuti ei jäänud tähelepanuta pealtvaatajad, kes said ka osaleda erinevatel konkurssidel. Üritus lõppes lõbusa diskoga.

20.12.17 - 18.12.2017 meie koolis olid külalised Lõuna-Koreast. Daejeon’i linna Haridusameti esindajatele tutvustati Eesti haridussüsteemi ning näidati lahtiseid tundi. Visiidi eesmärgiks oli tutvuda, kuidas kasutatakse infotehnoloogiad Eesti haridusprotsessis. Meil on väga hea meel, et külalised hindasid kõrgelt meie pedagoogide Olga Severina ja Svetlana Dorofejeva tööd. Suur tänu õpetajatele, et nad on alati nõus oma kogemusi jagama ning on alati valmis esindama kooli rahvusvahelisel tasandil! Pildid on siin

15.12.17 - 14.detsembril toimus meie koolis ühisüritus "Eesti Vabariik 100 ja Aserbaidzaani Vabariik 100". Meile tuli külla Eesti-Aserbaidzaani Kultuurikeskuse juhatuse esimees Nijazi Gadzijev ja kaks tema abilist, kes rääkisid meie lastele aserbaidzaani köögist ja õpetasid valmistama magustoitu, mis kannab nimetust Stsekebura. Aga seni, kui stsekebura ahjus küpses, õppisid tüdrukud aserbaidzaani tantsu. Üritus kujunes väga südamlikuks ja soojaks. Magustoidu retsepti otsige piltidest

11.12.17 - 7.detsembril toimus meie koolis juba traditsiooniks saanud ülelinnaline keelekümbluskonverents. Teemaks sellel aastal oli  EESTI  VABARIIK – 100.
Osalesid: Läänemere Gümnaasium, Pae Gümnaasium,Tallinna Kunstigümnaasium, Kalamaja Põhikool, Mustamäe Reaalgümnaasium, Lasnamäe Vene Gümnaasium, Karjamaa Põhikool. Üritusele olid kutsutud külalised. Konverentsil esines Vabariigi juubeliaasta korralduskomitee esimees Margus Kasterpalu, kes rääkis Eesti  Vabariigi hariduse ajaloost. Tegevused jätkusid töötubades: ajalugu, eesti keel ja kirjandus, sport, muusika, kunst, kus saadi uusi teadmisi ja elamusi  eesti ajaloo, kultuuri-ja ühiskonnategelastest läbi sajandi. Saalis tehti nähtust ja kuuldust kokkuvõte ja toimus kohtumine olümpiavõitja Erki Noole ja tippsportlase Ilona Uzlovaga, mis tõeliselt kaunistas kogu üritust. Dialoog kujunes väga sisukaks, õpilased esitasid küsimusi ja külalised vastasid. Oli väga huvitav, samuti pildistati koos külalistega. Pildid on
siin

11.12.17 - 7.12.17 võtsid meie kooli 7A klassi õpilased Katrin Butšinskaja ja Nikita Plotnikov osa ülelinnalisest inglise keele viktoriinist ja saavutasid 5.koha. Õnnitleme! Täname inglise keele õpetajat Natalja Tõslenkot õpilaste hea ettevalmistuse eest.

8.12.17 - Kallid sõbrad! Meie koolis on käimas fotokonkurss "EV100". Palun hääletage lemmikute piltide poolt ning pange "Like" - https://www.facebook.com/pg/karjamaapohikool/photos/?tab=album&album_id=1958152864447132 . 3 pilti, millel on kõige rohkem hääli saavad auhinna ja kiituskirja.

8.12.17 - Karjamaa Põhikool on lumekaku vader Tallinna Loomaaias. Pildid on siin

8.12.17 - Selle aasta juunis saavutas meie kooli õpilane Maksimilian Kolomainen maailmameistrivõistlustel õhuakrobaatikas 1.koha,  10-14 aastaste poiste vanuserühmas. Õnnitleme võidu puhul! https://www.youtube.com/watch?v=mNTLxqQ5gVg&feature=share

4.12.17 - 01.12.17 toimus meie koolis kirjanduskonkurss „Sügis luules“. Õpilased valmistasid ette luuletusi nimetatud aastaajast ja esitasid neid pealtvaatajate ja zürii ees. Esitati nii vene kui ka eesti autorite loomingut. Range zürii valis välja parimad, aga ka publik sai valida oma lemmikud ja hääletada. Lõpuks jagunesid kohad nii:

II kooliaste (4-6 klass): 1. koht Sveta Faikova (4a kl.), 2.koht Aljona Antonenko (6a kl.), 3.koht Eduard Zutsenja (6b kl.), publiku preemia Leila Ragimova (6a kl.) ja auhinna „Kõige veetlevam esineja“ sai Anastassia Jefimova (6b kl.).
III kooliaste (7-9 klass): 1.koht Maksim Põlov (9a kl.), 2.koht Laura Ivkina (7b kl.), 3.koht Nikita Plotnikov (7a kl.). Publiku auhinna sai Konstantin Denissov (9b kl.), auhinna „Kõige veetlevam esineja“ - Mihhail Bajandin (7b kl.) ja kategoorias „Artistlikkuse eest“ märkis zürii ära Ilja Fjodorovi (8a kl.)
Õnnitleme võitjaid ja täname kõiki osalejaid. Täname vene keele ja kirjanduse õpetajaid Irina Timofejevat, Jelena Vorontsovat, Olga Belovat õpilaste ettevalmistamise, toetamise ja ürituse läbiviimise eest.Pildid on siin

4.12.17 - Keelekohvik - sügisel koolivaheajal kohtusid meie kooli eesti keele õpetajad Kalamaja Põhikooli vene keele õpetajaga, et kokku leppida ühiste ürituste läbi viimises 2017-2018 õppeaastal. Esimene kohtumine toimus meie koolis novembris. Kohtusid 8-ndate ja 9-ndate klasside õpilased. Meie kooli õpilased korraldasid külalistele väikese ekskursiooni, pärast mida jätkus kohtumine kohviku laudade taga, kus nad said nii teed juua kui ka lähemalt tuttavaks saada ja vestelda varem ette valmistatud teemadel. Dialoog kujunes väga huvitavaks ja kasulikuks, sest külalised said harjutada oma vene keele oskust ja meie õpilased  suhtlusoskust eesti keeles. Järgmine kohtumine toimub Kalamaja Põhikoolis jaanuaris. Pildid on siin

1.12.17 - 1.detsembril toimus Punase Risti toetusel meie koolis AIDS-i ennetuspäev. Seda päeva tähistatakse üle maailma, räägitakse haigusest ja korraldatakse erinevaid aktsioone. Meie 8-9 klasside õpilased võtsid osa sellele päevale pühendatud aktsioonist, neile räägiti AIDS-ist kui haigusest ja nende mälestuseks, kes on surnud selle haiguse tõttu, süüdati kooli territooriumil punase lindi kujuliselt asetatud küünalad - sümbol võitluses AIDSI-ga. Pildid on siin

27.11.17 - 25.novembril oli koolis Kadripäev – 6a ja 3a õpilased, kes kandsid  traditsiooni kohaselt  valgeid riideid, käisid algklasside õpilaste juures ja soovisid tervist kõikidele koduloomadele ja rääkisid kadripäeva traditsioonidest. Pildid on siin

27.11.17 - 23.11.2017 toimus meie koolis projekti „Rahvuskultuurid kooli“ raames lõppkontsert. 5-8 klasside õpilased valmistasid ette esinemised ja esitasid publikule. Me tutvusime Korea geograafilise asendiga, saime teada, mida tähendab Korea lipp ja missugused võitluskunstid on levinud selles riigis. Tuletasime meelde korea köögi maitseid, imetlesime korea tantse, kuulasime k-pop (kaasaegset korea pop muusikat), vaatasime instseneeringuid korea muinasjuttude ainetel.
Joonistuste konkursi võitjateks teemal „Korea“ osutusid: 1.koht Artjom Ivanov (5a kl.), 2.koht Aleksander Platonov (6b kl.), 3.koht Maksimilian Kolomainen (6b kl.). Ühenduse „Lüüra“ esindaja Arina Han kinkis lastele mälestuskarikad ja andis kätte tänukirjad.

Eriline tänu õpetajatele, kes aitasid lastel valmistuda,toetasid ja elasid neile kaasa. Olga Belova, Irina Mahmastol, Jelena Klausen, Svetlana Švedovitš, Olga Severina, Olga Ivanova, Jelena Grisko - suur tänu teile! Pildid on siin

27.11.17 - Vao! Ohho! – Ristiku Põhikool ja Kalamaja Põhikool kirjutasid koostöös projekti 7.klassidele! Meie linnaosa viie kooli 7-ndate klasside õpilased kogunevad Kalamaja ja Ristiku kooli iga kahe nädala tagant ja seal toimuvad mängulised tunnid keemias, geograafias, matemaatikas. Lapsed kuulavad ja töötavad eesti keeles. Väga huvitav on töötada grupis õpilastega teistest koolidest, samuti annab selline koostöö hea keelepraktika ja arendab suhtlusoskust.

13.11.17 - 10.novembril tähistati meie koolis Mardipäeva, 6-ndate ja 3-ndate klasside õpilased valmistasid ette eeskava mardipäeva traditsioonidest. Käidi külas algklasside õpilastel, koos mõistatati mõistatusi ja lauldi mardilaulu, kostitati leivaga ja sooviti head viljaõnne. Traditsiooni kohaselt pakkusid lapsed vastu kommi ja õunu. Kõigil oli tore natukenegi praktiseerida oma eesti keele oskust. Pildid on siin

10.11.17 - Täna valmistasid meie kooli õpilased projekti "Rahvuskultuurid kooli" raames Arina Hani juhendamisel korea rahvustoitu - kamdi-tsa ( kartul korea moodi).Selle toidu valmistamiseks peab kartuli viilutama õhukesteks viiludeks (võib ka spetsiaalse riiviga) ja keeta soolases vees poolvalmis. Vee, milles kees kartul, tuleb ära valada, aga kartul panna salatikaussi. Toiduõli, kuhu on segatud suures koguses praetud sibulat, paprikat ja teravat, pipart tõsta kartuli peale ja segada läbi. Salatile lisame peenestatud kinzad ja küüslauku ning soojakastet. Maitsestame soola ja pipraga, segame ja toit ongi valmis. Head isu! Pildid on siin

3.11.17 - 2. novembril toimus meie koolis lõbus üritus 1.klassi õpilastele „Pühitsemine koolilasteks“. Pidulikult riides 1.klassi õpilased kogunesid aulasse. Lastele tulid külla Kuninganna, Minister ja Teenistuja ning erinevad „Teadused“ – Matemaatika, Kirjandus, Distsipliin. Nad andsid ülesandeid, kus lapsed pidid tõestama, et nad on väärilised kandma nimetust „Kooliõpilane“. Õpilased esitasid luuletusi, lugesid ja lahendasid lõbusaid ülesandeid, mõistatasid mõistatusi ja tantsisid. Selles aitasid neid nende vanemad. Aga peo lõpus andsid õpilased vande ning said kätte oma esimese dokumendi – õpilaspileti. Pildid on siin

19.10.17 - Osa 5A klassi õpilasi koos klassijuhatajaga osalesid VIII vene kultuuri festivalil, mille korraldas Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium. Festivali teema: "S.Marsaki ja K.Tsukovski looming – vene lastekirjanduse klassikud". Lastel oli mitte ainult võimalus tutvuda kirjanike elu ja loominguga, aga võtta osa ka loomingulistest meisterklassidest: helmestest punumine, vahast pildi loomine, savist maskide värvimine, padja-mänguasja valmistamine, saiakeste küpsetamine.
Täname ürituse korraldajaid huvitava kogemuse ja sooja vastuvõtu eest.

17.10.17 - Lauahoki turniiri võitjad ja osavõtjad olid kutsutud ekskursioonile Telemajja. Lapsed said viibida "teisel pool ekraani": olla stuudios, teada saada, kuidas töötavad rezissöörid, korrespondendid, ajakirjanikud ja isegi nendega suhelda. Oli väga huvitav ja eriline päev.

14.10.17 - Laupäeval korraldati ettevalmistusklassi õpilastele ja nende vanematele sportmänge, võileibade valmistamise meisterklass ja ühine teejoomine kooli sööklas. Pildid on siin

13.10.17 - 10.novembril tähistati meie koolis Mardipäeva, 6-ndate ja 3-ndate klasside õpilased valmistasid ette eeskava mardipäeva traditsioonidest. Käidi külas algklasside õpilastel,koos mõistatati mõistatusi ja lauldi mardilaulu, kostitati leivaga ja sooviti head viljaõnne. Traditsiooni kohaselt pakkusid lapsed vastu kommi ja õunu. Kõigil oli tore natukenegi praktiseerida oma eesti keele oskust. Pildid on siin

12.10.17 - Kooli aulas toimus projekti "Rahvuskultuur – kooli 2017" pidulik avamine. Sellel õppeaastal me tutvume lähemalt Koreaga, selle maa traditsioonidega, maitseme rahvustoite, õpime rahvatantse. Projekti organisaatorid – Kultuuriühenduse "Lira" esindajad – rääkisid sellest maast, tutvustasid korea tantse ja laule ning andsid igale klassile ülesande. Tulemused võetakse kokku projekti lõpus – detsembris. Pildid on siin

5.10 .17 - Õnnitleme kõiki õpetajaid nende professionaalse pidupäeva puhul!
Täname õpilasi ja nende vanemaid soojade sõnade, soovide ja üllatuste eest õpetajate toas. Pildid on siin

22.09.17 - Reedel toimus spordipäev. Esimese ja teise klassi õpilased võistlesid teatejooksus kooli spordiväljakul ja spordisaalis. 3-9 klasside õpilased võtsid mõõtu krossijooksus Stroomi rannas, aga pärast jalutasid klassijuhatajatega terviserajal ja mängisid sportmänge.
Spordipäevast võtsid osa ka tulevased meie kooli õpilased – ettevalmistusklassi õpilased lasteaiast "Kelluke". Kooli õppealajuhataja korraldas lastele koolis ekskursiooni, samuti said lapsed koos mängida ja võistelda meie esimeste klasside õpilastega.

1.09.17 - Õnnitleme kõiki õpilasi, lapsevanemaid, õpetajaid uue õppeaasta alguse puhul!
1.september oli Karjamaa Põhikoolis rõõmupäev, kus kohtuti oma vanade sõpradega ja tutvuti uute õpilastega. Üheksandate klasside õpilaste saatel tulid saali esimeste klasside õpilased pidulikule aktusele, kus naljatlevas vormis tutvustati koolikorda ja sooviti tuult tiibadesse.  Kooli direktor soovis edukat kooliaastat ja palju avastamisrõõmu. Kooliperet õnnitles ka meie kooli külaline – Märt Sults.
2-8 klasside õpilasi ootasid kabinettides klassijuhatajad. Pildid on siin

 6.06.17 - 9. klasside lõpuaktus toimub 20.06.16 kell 13.00.

6.06.17 - Täna koolis oli 3. klassi lõpupidu. Pildid on siin

22.05.17 - 9. klassi õpilased! Vaadake
Lõpueksamite ajad
Konsultatsiooni ajad

2.05.17 - Lugupeetud lapsevanemad! 11 mail kell 17.30 koolis toimub kontsert, mis oli pühendatud Emadepäevale. Ootame kõikide soovijate!

16.03.17 - 15. märtsil Karjamaa Põhikoolis toimus Tallinna luulekonkurss, mis oli pühendatud Emakeelepäevale. Sel aastal konkursil osales 23 koole. Täname kõiki osalejaid. Kõik pildid konkursilt on siin Kohtumiseni järgmisel aastal.

13.03.17 Hea partner,
Anname teile teada, et seoses laste seas levivate ohtlike mängudega tegime koostöös politseiga lapsevanematele ja koolide õpetajatele ühisteavituse. Tähelepanu juhtiv sõnum koos suunistega, kuidas reageerida võimalikele juhtumitele ja ennetada õnnetusi, jõuab koolidesse noorsoopolitsei vahendusel.  Sõnumit jagame täisealistele seetõttu, et vältida ülemäärast ja seletuseta jäävat uudishimu laste seas. Teavitus on lisatud käesoleva kirja manusena.
Julgustame teid tegema koostööd oma piirkonna heade koostööpartneritega politseist ja tervishoiuvaldkonnast ning pöörama erilist tähelepanu juhtumitele, mis võivad olla seotud ohtlike mängudega. Ennast kahjustava käitumise põhjuseks võib olla teismelistele omane soov riskida või sügavam abivajadus, mis on jäänud varasemalt märkamata.

Samuti tuletame meelde, et keerulisemate juhtumite puhul on teil võimalus pöörduda nõustamise saamiseks meie poole, saates sellekohase e-kirja lastekaitse osakonna juhtumikonsultandile või taotluse e-posti aadressile:
Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Vaata lähemalt meie kodulehe rubriiki,
Lapsed ja pered.

Sotsiaalkindlustusamet
www.sotsiaalkindlustusamet.ee

1.03.17 -- Alates 1. märtsist 15. märtsini 2016 saavad lapsevanemad esitada eKooli kaudu taotlusi 2016. aasta septembris Tallinna munitsipaalkooli esimesse klassi minevatele lastele elukohajärgsete koolide määramiseks. Vaadake infot

10.01.17 - Lugupeetud lapsevanemad!
E-õpilaspileti
ehk koolikaardi kadumise või purunemise korral on teil  võimalus tellida lapsele e-õpilaspileti duplikaat eKoolist. Selleks tuleb sisse logida eKooli keskkonda (
http://ee.ekool.eu), avada kasutaja seaded (hammasrattaga ikoon lehe päises) ja edasi koolikaart.
Sealt saab jälgida oma lapse e-õpilaspileti kasutust koolimajas ja teha tellimus e-õpilaspileti koopiale, makstes kaardi eest pangalingiga. E-õpilaspileti saab laps kätte koolist.

Lugupidamisega,
Karjamaa Põhikool

19.09.16 - Lugupeetud lapsevanemad! 29. septembril toimuvad lastevanemate koosolekud.

18:00-18:30 - üldkoosolek (aulas)
18:30-19:00 - koosolekud klassides
19:00-20:00 - kohtumised aineõpetajatega

1.09.16 - 1. septembril kool tegi oma uksed lahti õpilaste jaoks. 1. ja 9. klasside õpilastel toimus pidulik rivistus. Pildid on siin

23.08.16 - Teadmiste päevale pühendatud pidulikud üritused ja klassitunnid toimuvad 1.09.16 vastavalt alljärgnevale kavale.

23.08.16 - Lugupeetud esimese klassi õpilaste vanemad! Lastevanemate koosolek toimub 29.08.16 keel 18.00. Palume leida võimalus osaleda koosolekul.

 

Karjamaa Põhikool

Karjamaa 1, 10416 Tallinn, EESTI
tel. (+372) 6487 881
karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee

Karjamaa Põhikoolis on säilitamisel Pelguranna Gümnaasiumi arhiiv